קהילה תומכת "בית גיא" – ב"ש
הקהילה התומכת הינה מסגרת דיור לצעירים בגילאי 18-35 המתמודדים עם אתגרים נפשיים (זכאי סל"ש) ומעוניינים לרכוש מיומנויות הדרושות לחיים עצמאיים בקהילה. 
 
הקהילה מיועדת לצעירים בעלי צרכים שונים ובעלי רמות תפקוד שונות העושים תהליך שיקומי טיפולי בחמישה בתים בעלי דרגות עצמאות שונות. הבית המרכזי של הקהילה, המשמש כליבה, הינו הוסטל המאוייש לאורך כל שעות היום ומעניק מענה לדיירי הבית אך גם לדיירי הבתים העצמאיים, במידת הצורך. 
 
הקהילה התומכת עובדת לפי "חזון ההחלמה" הדוגל ביצירת חיים משמעותיים לצד האתגרים הנפשיים. לאור חזון זה, כל דייר, בשותפות עם העו"ס המלווה אותו, בונה  תוכנית שיקום אישית בהתאם לרצונותיו ויכולותיו  ומסתייע במדריכי השיקום בלימוד וברכישת המיומנויות הנדרשות להוצאה לפעול של התוכנית ולהשגת המטרות בהן הוא חפץ. 
 
אנו שמים דגש ל עידוד תעסוקה משמעותית או לחילופין השתלבות בקורסים להשלמת/רכישת השכלה תוך התאמה לצרכיו ויכולותיו המשתנים של כל צעיר. כמו כן, נעשה שילוב מקסימלי בקהילה לצד פיתוח והענקת מענים לתחומים רבים בשיתוף הצעירים כגון; סדנאות בתחומים שונים, פעילויות חברתיות, פעילויות פנאי ונופש. 
 
צוות הקהילה הינו צוות איכותי ומקצועי וכולל מנהלת שירות, עובדים סוציאליים, פסיכיאטר, רכזי תחום ומדריכי שיקום. הצוות עובד על פי גישות מקצועיות מגוונות ומודרניות לצד קשר חם קרוב ומעצים.  

נשמח לחשוב עמכם ביחד ולבחון את המענה הנכון ביותר עבורכם.

כל הזכויות שמורות © 2019 קבוצת גיא

בנייה MST

כל הזכויות שמורות © 2019 קבוצת גיא

בנייה MST

דילוג לתוכן