Date

דרושים סטודנטים לסיעוד

דרושים סטודנטים עבור משרות שונות עם נוער בסיכון. מדובר בסוג עבודה מיוחד למדי, עם הרבה ערך מוסף, צבירת כלים וידע, תחושת משמעות ועוד. עבודה לסטודנטים בתחום הזה עשויה לקדם את כלל הצדדים. רוצים לשמוע למה ואיך? פרטים נוספים במאמר דרושים הבא.

 

דרושים – מה מיוחד בעבודה עם נוער בסיכון?

עבודה עם נוער בסיכון זו עבודה מאוד מיוחדת. ראשית, כיוון שהאוכלוסייה עצמה מיוחדת עם צרכים ייחודיים. נוער בסיכון זו אוכלוסייה רגישה בעלת סיפור חיים לא פשוט. אלו ילדים ונוער שסביבתם המשפחתית שאמורה להיות תומכת, מהווה סכנה עבורם. זה קורה בדרך כלל בעקבות חוסר יכולת תפקודית של ההורים, עקב בעיות כלכליות, נפשיות, התמכרויות ועוד. שנית, עבודה עם נוער בסיכון מזמנת אליה אנשי מקצוע מובחרים בעלי ידע מקצועי, וניסיון רחב. בנוסף, מבחינת הצוות, כיוון שבעבודה זו מאפיינים אישיותיים איכותיים, העובדים עשויים להיתרם רבות מבחינת התפתחות אישית ומקצועית, ע"י הקולגות. יתר על כן, עשוי להיווצר רווח משני בעקבות העבודה כמו תחושת סיפוק, הרחבת אופקים, ומשמעות גדולה.

הגשת מועמדות - דרושים

מוזמנים להגיש מועמדות בצירוף קו"ח באמצעות הטופס

 

אלו משרות קיימות לסטודנטים?

דרושים סטודנטים עבור משרות רבות. המשרות מתחלפות ומשתנות אך תמיד ישנן משרות פתוחות, ביניהן עבודה לסטודנטים. העבודות מגוונות ונכללות בהן הדרכה וחונכות של חניכים מאוכלוסיית הנוער בסיכון. ישנן משרות במסגרות שונות כמו עבודה בפנימיות, בתי ספר ועוד. עם זאת, כלל המשרות כוללות דרישה של יציבות נפשית, אכפתיות, רגישות, אינטליגנציה רגשית ועוד..

 

דרושים סטודנטים- למה כדאי לכם?

  • משרת סטודנט – או במילים אחרות: נוחות. כידוע, סטודנטים זו אוכלוסייה בלי הרבה זמן פנוי, אבל בכל זאת בלית ברירה הם נאצלים לעבוד. לכן, הרע במיעוטו זה עבודה במשרת סטודנט שתתאים ללוח הזמנים העמוס שלהם. כאן העניין עוד יותר נוח – כאשר משרה מוצגת ככזאת בה דרושים סטודנטים לעבודה, היא ככל הנראה מותאמת לתוכנית הלימודים הייחודית שלהם.
  • עבודה בצוות – סטודנטים לסיעוד למשל, מיועדים לעבוד לאחר הלימודים במשרות בהן האח/ות יהיו חלק מצוות רב מקצועי שיכלול רופא/ה, מרפא/ה בעיסוק, פיזיותרפיסט/ית, דיאטן/ית ועוד. לכן, חשוב ללמוד כיצד עובדים בצוות בצורה נכונה ומתאימה. עבודה עם נוער בסיכון או עבודה בחינוך, מתאימה לסטודנטים, כיוון שיש בה עבודה סביב השעון עם צוות עשיר ומגוון.
  • סביבה מעשירה – כאמור, הצוות הרב מקצועי מתאפיין באיכויות גבוהות כפועל יוצא מעבודתו עם האוכלוסייה המדוברת. בעקבות זאת, סביבת העבודה היא מאוד מעשירה, אלו אנשים שיש הרבה מה ללמוד מהם, וכלים רבים שניתן לצבור לעתיד המקצועי של הסטודנט/ית.
  • צבירת ניסיון – גם לסטודנטים מומלץ לצבור ניסיון בעבודה. תחום העבודה עם נוער בסיכון כוללת בתוכה דינמיקה רבה עם אנשים שנמצאים במצבי חיים לא פשוטים. צריך ללמוד כיצד כדאי לדבר איתם ואיך לגשת לטיפול בהם. כלים כאלו יכולים להירכש בעבודה כזו, וכך כל הצדדים מרוויחים!
  • סיפוק – דבר נוסף ולא פחות חשוב. עבודה לסטודנטים עם נוער בסיכון עשויה להביא איתה הרבה סיפוק ותחושת משמעות. זו עבודה המכונה "עבודת קודש", לא כל אחד מתקבל לעבודה כזאת, אבל מי שכן יכול לזכות בעבודה משמעותית, לא כזאת שמחתימים כרטיס והולכים הביתה.

 

דרושים סטודנטים- ומה לגבי השכר?

כאשר דרושים מדריכי נוער השכר כמובן משתנה בהתאם לפרמטרים שונים. ראשית על פי סוג התפקיד, ישנם סוגים רבים וכל סוג בעל דרישות שונות מהעובד. שנית, היקף העבודה קובע גם הוא – אמנם מדובר במשרת סטודנט אך גם לה יש אפשרויות שונות. יש מינימום שעות המותאמות לשגרה הסטודנטיאלית, אך לאחר שעוברים את המינימום יש מעט גמישות בשעות. יתר על כן, נכנסים פרמטרים של סוג מוסד, אזור גיאוגרפי ועוד.

 

לסיכום

כאשר אתם נתקלים בפרסום של עבודה לסטודנטים, ואתם כאלו – שווה להתעכב על המודעה ואנחנו מציעים מספר משרות דרושים לסטודנטים מעניינות ברחבי הארץ. עבודה עם נוער בסיכון עשויה להיות מעניינת, מספקת, ולתרום להתפתחות המקצועית והאישית שלכם. בהצלחה!