אודות קבוצת גיא

קבוצת ג.י.א הוקמה לפני כעשרים שנה מתוך חזון הכולל מערך פנימיות והוסטלים אשר יהוו מסגרת תומכת לנערים ונערות, בוגרים ובוגרות בעלי קשיים נפשיים והתנהגותיים.

קבוצת ג.י.א מציעה חבילת שיקום וטיפול, הכוללת פנימיה לצעירים בגילאי ההתבגרות, הוסטלים לבוגרים מגילאי 18 עד גיל 30 ובהמשך גם דיור נתמך במסגרת קהילה.
קבוצת ג.י.א מתפרסת על פני רוב אזורי הארץ, החל מבאר שבע ובית קמה בדרום דרך ראשון לציון במרכז ועד פנימיית שבילים אשר נמצאת בסמוך למכללת רופין. כך, אנו יכולים לתת תמיכה לנערים הבאים מאזורים שונים ומרקעים סוציו-אקונומיים מגוונים. בנוסף קבוצת ג.י.א מפעילה הוסטלים בבאר שבע, אשקלון, רהט וראשון לציון ופרויקט של דיור נתמך בקהילה.

אחת מהתוספות המשמעותיות ביותר של השנים האחרונות היה צירופה של רשת ענבלים לקבוצת גיא. רשת ענבלים המציעה מגוון שירותי דיור לנפגעי נפש צעירים ובוגרים בחיפה, חדרה ונתניה. ענבלים, בעלת ניסיון רב בשיקום נפגעי נפש בגילאי 18-30 הסובלים ממחלות נפש והפרעות נפשיות אשר להם השלכות על התפקוד היומיומי. בנוסף, ענבלים מלווה צעירים וצעירות הסובלים מכפל הפרעות בתחום ההתמכרות, לסוגיו השונים, ומלווה צעירות שחוו טראומות מיניות. 

החזון

נפעל ונדאג תמיד להיות קבוצה מקצועית מובילה, מייעצת, מתכננת, מפתחת ומפעילת פנימיות, מרפאות, מרכזי יעוץ ושירותים איכותיים לאוכלוסייה צעירה בעלת צרכים מיוחדים.

נהיה תמיד גאים בעובדינו הכישרוניים, במתנדבינו הטובים ובמנהלני הנאמנים ונראה בהם את הנכס העיקרי בזכותו נבראת ומתחזקת הצלחתנו. נקפיד שמתוך רוח הארגון ומסורתו, נפעל תמיד לקדמם ברמה האישית, ברמת הצוות וברמה המקצועית ונדאג תמיד בהגינות וביושר למלוא זכויותיהם.

משימתנו המקצועית העיקרית השזורה בחזוננו וברוח הארגון, להשקיע תמיד מאמצים רבים ולהצליח ליצור לילדים, לנוער ולבוגרים, סביבה שיקומית וטיפולית, אוהבת, תומכת ומגוננת ואקלים הולם לרווחתם, לשיקומם וקידומם. להקנות להם תחושת ביטחון ושייכות תוך שיפור הדימוי העצמי ורצון עז להצליח וזאת במתקנים ובתנאים הנאים והמשופרים ביותר שנוכל להעמיד לשירותם.

נתחייב לפעול תמיד בנחישות גדולה ומתוך אמונה עמוקה בזכותו של כל אדם באשר הוא, לקבל את התמיכה וההשגחה שיובילוהו בהצלחה לאורך התהליך השיקומי ונפעל בנאמנות וברגישות, לשיפור מצבו והרגשתו של כל מטופל, תוך התחשבות ברצונותיו, יכולותיו וכוחותיו.
נקפיד ונעשה הכל בכישרון, ברצון ובהתלהבות, במטרה לקדם את המטופלים ולאפשר להם השתלבות מהירה והוגנת כאזרחים שווי זכויות בחברה ובקהילה.

למען מטופלינו ועובדינו ומתוך אחריות, נדיבות ורצון טוב, נשקוד תמיד לפתח בכל עת שיטות וכלים מתקדמים, הנשענים על ניסיון גדול ועל אהבת המקצוע, על חריצות ועל יצירתיות ומבוססים על תבונה מקצועית גדולה וידע אקדמי נרחב במיוחד.

הצוות שלנו

אנשי הצוותים המקצועיים שלנו שנבחרים ונבחנים בקפידה, משרתים את הצעירים באהבה ובתשומת לב, במקצועיות גדולה ובהקפדה שלמה. כמשפחה אחת גדולה, מקדישים כולם את יומם לעבודה שמטרותיה הענקת בית חם וביטחון עצמי לצעירות ולצעירים, ריפוי והבראה, חינוך, השכלה והכנה לחיים עצמאיים ומלאים בקהילה.

בצוות מומחים ומטפלים בתחום השרות הפסיכולוגי, מומחים לעבודה עם צעירים, מורים ומאמנים, אנשי משק בית, אחזקה ומנהל, אנשי בקרה ופיקוח.

אבישי פריזדה

מנכ"ל קבוצת ג.י.א

יזם חברתי השואף לשילוב צעירים בעלי צרכים מיוחדים בחברה. בעל ניסיון רב בפיתוח הקמה וניהול של שירותים חברתיים, תוך יצירה סביבה טיפולית מעצימה ומפתחת. חבר הוועד המנהל של הפורום הישראלי לבריאות הנפש, ושותף פעיל בהובלת תהליכים לרווחתם של צעירים ובוגרים המתמודדים עם צרכים מיוחדים.

האני מאמין שלי

חברה נמדדת ביכולת לפעול ללא הפסק לחיזוק החוליות חלשות שבה, עלינו לפעול כדי להבטיח עתיד טוב יותר לצעירים וצעירות המתמודדים עם קשיים רגשיים ונפשיים.

ששי כאליפא

מנהל מערך הפנימיות

נשוי ואב ל3 ילדים. בעל תואר שני בעבודה סוציאלית ובוגר לימודי פסיכותרפיה פסיכואנליטית. החל את עבודתו בפנימיית עדנים בשנת 2002 כעו"ס, ולאורך השנים עבד במגוון תפקידי טיפול,הדרכה וניהול במסגרות הרווחה והשיקום בקבוצת גיא

האני מאמין שלי

הפנימייה כמרחב טיפולי הינה מאבני היסוד בפיתוחם והטמעתם של תהליכי עומק וצמיחתם של החניכים והצוותים השונים.

דניאל פריזדה

דניאל פריזדה

מייסד ומנכ"ל עמותת עדנים, יושב ראש קבוצת ג.י.א

דניאל פריזדה מייסד ומנכ"ל עמותת עדנים, יושב ראש קבוצת ג.י.א מסגרות לבני נוער בעלי צרכים מיוחדים, בן 60 גר בישוב ורדון ישוב קהילתי במועצה אזורית יואב, נשוי למיכל ואב לארבע בנים- אבישי, יפתח, אמנון, ויאיר. תואר ראשון בחינוך קהילתי, תואר שני בחינוך, בוגר תכנית אלכ"א ואוניברסיטת תל אביב בניהול מוסדות חינוך, בוגר אוניברסיטת תל אביב בניהול מלכ"רים, בוגר בר אילן בגיוס משאבים. עוסק בחינוך מזה שלושים ושבע שנים: מחינוך והדרכת חברות נוער בקיבוץ יקום, ניהול מתנ"ס בישוב קדימה, רכז שכונות בהנהגה הראשית של השומר הצעיר, ניהול הפנימייה בכפר הנוער קדמה, רכז נוער במושב תימורים, הקמת עמותת עדנים וניהול הפנימייה בעשר השנים הראשונות.

האני מאמין שלי

תפיסת העולם שלי מושתתת על שלושה מרכיבים עיקריים: לכל ילד יש מגוון יכולות, ותפקיד המבוגר לעזור לו לגלותם לטובתו ולבניית עתידו. לשתף את החניכים בדילמות, במשימות, ובאחריות לסביבתם. ליצור לבני הנוער מרחב חיים נעים מאתגר ומאפשר לצמיחה.

זהר מילר פנקר

מנהלת בית גיא ראשון לציון

בת 31, בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית וכיום עתידה לסיים תואר שני בעבודה סוציאלית במגמה הקלינית של לחץ וטראומה באוניברסיטת תל אביב. עובדת מזה 6 שנים בעולם בריאות הנפש החל ממדריכת שיקום בקהילה תומכת, עובדת סוציאלית מלווה במסגרת דיור מוגן וכיום מנהלת הוסטל "בית גיא" בראשון לציון.

האני מאמין שלי

יש לראות את האדם ראשית כהיותו אדם, בעל כוחות, כישרונות, תקוות וחלומות. ואני, אני בסה"כ שותפה קטנה וקצרה לדרך החיים העשירה והמשמעותית של האדם.

מיטל גלנטה

מיטל גלנטה

מנהלת דיור מוגן גיא הרים בדרום (באר שבע, אשקלון ורהט)

בת 42, בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך ובעלת תואר שני בייעוץ משפחתי וזוגי .מדריכת מנהלים מוסמכת במערך השיקום בבריאות הנפש.עובדת מעל עשור במערך השיקום בבריאות הנפש החל מליווי מקבלי שירות,  פיתוח מקצועי, הדרכה והכשרה של צוותים ועד ניהול מקצועי ארצי בתחום תעסוקה.

האני מאמין שלי

"אני מאמינה באנשים, ביכולת שלהם לעשות שינוי ולהתקדם, לממש את הפוטנציאל ולהגיע לפסגות חדשות בחיים שלהם".

טל בן יוסף

מנהל פנימיית שבילים

בן 32 יליד ותושב חדרה. עובד למעלה מעשור בתחום ההדרכה והטיפול, בעל ניסיון בניהול והובלת מסגרות חוץ ביתיות. אוהב את הטבע ולטייל בארץ

האני מאמין שלי

"לכל מחנך, צריך שיהיו שתי אהבות ושלוש אמונות. אהבה לחניכים ואהבה למקצוע, אמונה בכוחותיו כמחנך, אמונה בערכים שמבקש להקנות לחניכיו, ואמונה כי יספגו את מה שמשקיע בהם"

אנה ארמה

מנהלת פנימיית נווה הדר

בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ומדע המדינה. בעלת תעודת הוראה באזרחות.עובדת מזה עשור בתחום מסגרות הטיפול באוכלוסיות שונות.  בעלת נסיון של מעל עשור בטיפול בנוער בסיכון במסגרת יחידות לקידום נוער

האני מאמין שלי

המוטו החינוכי שלי הוא לכבד ולהקשיב בצורה אקטיבית לנערים ולנערות ולדייק את השירות לצרכיהם ולרצונם, מתוך ראיה שלהם כאדם שלם עם מטרות ושאיפות.

עדי רחימי

מנהלת בית אלה

האני מאמין שלי

טל חן

מנהלת קהילה תומכת חדרה

בעלת תואר מוסמך בעבודה סוציאלית מטעם אוניברסיטת תל אביב, מנחת קבוצות טיפוליות ומדריכת סטודנטיות לעבודה סוציאלית. עוסקת מזה שנים רבות בתחום השיקום עם נפגעי נפש, מכורים ופורעי חוק. לרבות אבחון והערכת מצבי סיכון, מניעת אובדנות והתערבות בשעת משבר.

האני מאמין שלי

האני מאמין שלי הוא האמונה באדם כאדם, בערכו ובכבודו ובמתן זכויות והזדמנויות שוות. אני מאמינה כי לכל אדם יש את הכוחות הגלומים בו על מנת שיוכל לשפר את חייו ותפקודיו.

פזית סעדון

מנהלת נפגעות נתניה

בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית ועתידה להתחיל תואר שני בעבודה סוציאלית במגמה קלינית התמחות בטראומה. עובדת כשנתיים ביחידה לנפגעות טראומה מינית נתניה, החל ממדריכת שיקום, עובדת סוציאלית וכיום ניהול היחידה.

האני מאמין שלי

משמעות השיקום בעיני היא השותפות בתהליכים קטנים, שברירים וכה משמעותיים, אלו המאפשרים לאדם למידה, תחושת אהבה, שייכות, מסוגלות ואף קמצוץ של תקווה..

שני שדה

מנהלת בהוסטל חיפה

עובדת סוציאלית m.s.w. מאוניברסיטת בן גוריון. עובדת בתחום בריאות הנפש משנת 2014.

האני מאמין שלי

אני מאמינה בעבודה קרובה ובגובה העיניים, שרואה את הדייר ואת צרכיו באופן קרוב ולא שיפוטי אך מקצועי. אני מאמינה שלכל אדם שחווה משבר, רגעי או מתמשך, מגיעה הזדמנות אמיתית לשיקום וטיפול שיחזירו אותו לעצמו ולקהילה לה בוחר להשתייך.

נועה רודה בלנק

מנהלת הוסטל ברושים

בעלת תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית קלינית. נשואה ואמא ל2. התחלתי את דרכי בעולם הטיפול ובריאות הנפש לפני כ-8 שנים. ממדריכה שיקומית, עובדת סוציאלית וכיום מנהלת את הוסטל ״ברושים״ בראשון לציון.

האני מאמין שלי

מאמינה בכל אדם באשר הוא אדם

יפעת פריד

מנהלת תחום ידע, הכשרה והדרכה

עובדת סוציאלית בעלת תואר שני עם התמחות בבריאות הנפש. מאמינה ביכולת השינוי, ההחלמה והשיקום של כל אדם. דוגלת בחיבור בין גוף לנפש ומקפידה על שיעור פילאטיס לפחות פעמיים בשבוע.

האני מאמין שלי

מאמינה ביכולת השינוי, ההחלמה והשיקום של כל אדם.

עבד מחאמיד

מנהל פנימיית רכסים

בן 44, אב לשני בנים. בוגר תואר ראשון בחינוך גופני ותעודת הוראה, התמחות בבריאות. תואר שני בניהול מערכות בריאות בהתמחות פארמה. בנוסף, מאבחן ומטפל בוויסות חושי ובעל שש תעודות הסמכה בענפי הספורט השונים. עובד מעל שני עשורים בתחום החינוך והטיפול, בהם ניהול פרויקטים בענפי הספורט השונים. במקביל החל את עולם הפנימיות מתפקידי הדרכה, ריכוז, ניהול מערך הבריאות וניהול פנימיית "מעוז" הראשונה (קצה של ילד ונוער מטעם משרד הרווחה).

האני מאמין שלי

אני מאמין כי גבולות הם המפתח להצלחה. הכל מתחיל בחינוך וכבוד האדם באשר הוא. בזמני הפנוי אני אוהב לעשות פעילות גופנית, לנגן על עוד ולבשל.

עדי שמואל

קהילה תומכת בית גיא בבש

גדלה והתחנכה בעיר יבנה, נשואה לאיתי, מחוברת לגוף דרך תנועה, ריקוד וספורט. בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת בן גוריון וכיום בשלבי סיום של תואר מוסמך בעבודה סוציאלית - מגמת טיפול ישיר באוניברסיטת העברית. בתחילת דרכי המקצועית עבדתי עם הורים וילדים. מזה כשלוש שנים ניתנה לי הזכות להשתלב בקבוצת גיא ובמערך השיקום כעובדת סוציאלית בקהילה התומכת "בית גיא" בבאר שבע וכיום ממלאת את תפקיד מנהלת הקהילה. במסגרת עבודתה רואה חשיבות רבה בעבודה קרובת חוויה לצעירים.

האני מאמין שלי

להיות צעיר זה אתגר אוניברסלי מורכב ובפרט עבור צעירים המתמודדים עם קשיים רגשיים ונפשיים. יש בי את הפתיחות והסקרנות ללוות צעירים במסע חיפוש אחר זהותם האישית. אני מאמינה שלכל אדם יש את הדרך שלו ושואפת ללוות צעירים במסע חיפוש רווחתם האישית והייחודית. אני רואה ומאמינה במסגרת הקהילה התומכת בסיס מיטיב למימוש הזדמנות לחיים בעלי רווחה ומשמעות.

חגי דולב

מנהל דיור מוגן חיפה

בעל תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית, בהתמחות שיקומית (MSW), בוגר מסלול מחקרי מואץ באוניברסיטת חיפה, בוגר קורס הדרכת סטודנטים במכללת תל חי, מתמחה ומטפל בפסיכותרפיה CBT בעברי עבדתי כמדריך שיקומי ומתאם טיפול במסגרת הדיור של ענבלים

האני מאמין שלי

מאמין בעבודה משותפת, בגובה העיניים, עם כל צעיר וצעירה שמקבלים מאיתנו שירות. התקווה להתקדמות והשגת המטרות היא כלי העבודה המרכזי שלנו, ולצידה האמונה ביכולות של כל אחד ואחת להתקדם ולהתפתח.

גילה שרבף

מנכ"ל ענבלים

גרה בקיבוץ חפצי-בה למרגלות הגלבוע, אמא לארבעה ילדים. בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית, בוגרת לימודי ייעוץ ארגוני פסיכואנליטי מערכתי, מנהלת ומובילה את תחום שיקום נפגעי נפש צעירים ושיקום נפגעות טראומה מינית בענבלים משנת 2000. לאורך השנים אני עובדת ומנהלת מסגרות שיקום אינטנסיביות לצעירים וצעירות, מדריכה בכירה מטעם משרד הבריאות, בעבר ריכזתי קורסים בביה"ס לשיקום, וכיום מובילה ומפתחת מודלים לעבודה שיקומית/טיפולית עם נפגעות טראומה מינית בקהילה. אני מאמינה ששיקום והחלמה בנוי על קשר מיטיב שנבנה עם הצעירים והצעירות. קשר המאפשר חוויה מתקנת של קבלה, העצמה, אמונה באדם, כבוד והזדמנות לשינוי והתפתחות. ענבלים מהווה עוגן תמיכה, שיקום וטיפול המלווה את המשתקמים ומשתקמות בדרך הארוכה והמורכבת להחלמה. המטרה העיקרית הינו לסייע לצעירים וצעירות לבנות זהות אישית מחודשת לצד המחלה או הטראומה שעברו ולהעצים את תפקודם ומימוש עצמם.

האני מאמין שלי

אני מאמינה ביכולת הצעירים להתמודד עם טראומות העבר ולחיות חיים מיטיבים ומעצימים על אף זאת!

אורגד בר

מנהל פנימיית "האורנים"

בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה עם חטיבה במדעי המדינה בהצטיינות. עובד מזה עשור בתחום החינוך והטיפול, החל מליווי וחניכה לנפגעי נפגש מטעם אגף השיקום של משרד הביטחון, כיהן בתפקיד רכז נוער ומנהל מרכזי הנוער בעמותת עלמי"יא ומנהל בית בפנימיית עדנים.

האני מאמין שלי

החינוך מתחיל בך, בדוגמא האישית, ביכולת לראות כל אחד ואחת כאילו הם אתה. בזמנו הפנוי, אורגדמנגן בכלי נגינה הודי אותנטי בשם טבל

יואב סולטן

מנהל פנימיית עדנים

בן 35, גדל בירושלים, חי בדרום ב-12 השנים האחרונות, חבר חדש בקיבוץ שובל. נשוי ואב לשתי בנות. פסיכולוג חינוכי בהכשרתו. צמח בפנימיית עדנים ועסק מאז תחילת עבודתו בשנת 2006 בתפקידים: מדריך, מנהל בית, רכז הדרכה ופסיכולוג, ומאז 2014 בניהול הפנימייה.

האני מאמין שלי

לחפש תמיד את הטוב שבאדם, למרות כל הרעשים מסביב, ובדרך זו למצוא את הדרך לשינוי. חובב מושבע של סרטי וולט דיסני המצוירים, עד כדי שבתו הבכורה נקראה על שם דמות מאחד הסרטים.

יעל קרונר

אדמיניסטרציה

בוגרת בצלאל בעלת תואר ראשון בתקשורת חזותית מדריכת אמנות ומעצבת בעלת תעודה - הנהלת חשבונות סוג 1+2

האני מאמין שלי

אנט לייקין

מנהלת דיור מוגן ענבלים בחיפה

עובדת סוציאלית קלינית המתמחה בעבודה עם נוער וצעירים. בשנים האחרונות עוסקת בעיקר בהדרכת עובדים ובהדרכת סטודנטים, עם מטרה לחזק את הדור הבא במקצוע ולהשפיע על זהותם המקצועית.

האני מאמין שלי

אני מאמינה שתהליכי שיקום והחלמה דורשים שותפות והדדיות. אני רואה בעבודתי עם הצעירים מקור לתקווה. משוכנעת שהקמת "כפר נכון" עבור כל צעיר וצעירה, סביבה מותאמת אישית שמספקת תמיכה והזדמנויות ביחד עם הכוחות של כל צעיר וצעירה ,יכולה להקנות לכל אחד מהם את הבסיס להצלחה אישית ומקצועית, ולאפשר לו/ לה לפרוץ גבולות.

ענת זמיר קציר

מנהלת היחידה לנפגעות טראומה מינית בראשל"צ

קרימינולוגית קלינית בכירה (מ.א.) ומדריכה מוסמכת מאונ' בר אילן. מטפלת, מנחת קבוצות, ומומחית בטיפול בנפגעות טראומה מינית באמצעות פרקטיקות התערבות שונות. משנת 2008 מנהלת מסגרת טיפולית לנשים נפגעות טראומה מינית ומשנת 2019 מנהלת בתחום השיקום.

האני מאמין שלי

מאמינה ברוח האנושית ובכוחות הפועלים בכיוון צמיחה והתפתחות כמנוף להחלמה, מאמינה בחיזוק החוסן הגלום בכל אחת לשם יצירת חיים בעלי משמעות ומאמינה בשירות הציבורי ובחשיבות נגישותו לכל.

עמליה חיימוביץ אהרון

מנהלת דיור מוגן לנפגעות טראומה מינית ענבלים קריות

בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית MSW התמחות בילדים ונוער מאוניברסיטת חיפה. בוגרת לימודי טיפול בנפגעות טראומה מינית ו DBT-של המרכז הרב תחומי לנפגעות טראומה מינית חיפה וקורסי הדרכה וניהול של בית הספר לשיקום. התחלתי את דרכי בשיקום בריאות הנפש ונפגעות טראומה מינית בענבלים בשנת 2014, תחילה כמדריכה שיקומית ובהמשך כמתאמת טיפול, סגנית מנהלת וכמנהלת המערך לנפגעות טראומה מינית בחיפה. כיום מנהלת את מערך הדיור המוגן לנפגעות טראומה מינית באזור הקריות.

האני מאמין שלי

מאמינה בשיקום שמתקיים מתוך שותפות, הדדיות וקבלה, באמצעות שיח פתוח וכנה ושמאפשר למידה ותיקון.

הילה קדם

מנהלת היחידה לנפגעות טראומה מינית בחיפה

עובדת סוציאלית בעלת תואר שני עם התמחות בטראומה וחוסן מהמכללה האקדמית תל-חי. עובדת בענבלים משנת 2021 כמתאמת טיפול ומנהלת מסגרת משנת 2023 וכיום עתידה לסיים קורס טיפול בנפגעות טראומה מינית במרכז הרב תחומי בחיפה.

האני מאמין שלי

מאמינה בכוחו של קשר - לייצר ביטחון, ללמידה עצמית ובינאישית ולאפשר לחלום ולהתקדם גם בתחומי חיים נוספים.

דנה קושניר

מנהלת בית ענבל

גרה בקיבוץ רמת דוד, אמא לשלושה ילדים ושני כלבים . עובדת בענבלים מזה כאחת עשרה שנים. מנהלת את הוסטל בית ענבל, הוסטל טיפולי שיקומי לנפגעות טראומה מינית. בעשור האחרון מתמחה ועוסקת בתחום זה מתוך חווית שליחות ואמונה בתהליך הצמיחה הפוסט טראומתי.

האני מאמין שלי

מאמינה ביצירת מרחב בטוח, מוגן ויציב, תוך בניית קשר מיטיב המהווה חווית תיקון. הפגיעה המינית ממוטטת את חווית האמון באדם ובכלל, ובעבודה על הקשר עם המטופלות אנו נפעל בהתגייסות ומסירות, חוסר שיפוטיות ונתינת תוקף.

מירב סמדג'ה

מנהלת אזור

עובדת סוציאלית MSW, עובדת בתחום בריאות הנפש משנת 2010. ניהלתי מסגרות וצוותי שיקום וטיפול בצעירים נפגעי נפש ונשים נפגעות טראומה מינית. כיום מנהלת אזור ומדריכה מנהלות וצוותים שונים.

האני מאמין שלי

אני מאמינה שלכל אדם מגיע שיהיה לו מקום ואנשים שיראו אותו בעיניים טובות, יקבלו אותו בידיים פתוחות ובלב חפץ ואוהב. אני מאמינה בכוח שלנו כקהילה לסייע לאדם לשנות את מסלול חייו ולמצוא ביטחון, משמעות ותשוקה לחיים. כך, מסגרות ענבלים מהוות מקום שתומך בהתפתחות וצמיחה, גם עבור המשתקמים וגם עבור אנשי הצוות שעובדים בהן.

שרון שטרנברג

מנהלת דיור מוגן ענבלים בחדרה

בעלת תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית קלינית בוגרת ביה"ס לפסיכותרפיה בוגרת קורס הדרכה של ביה"ס לשיקום בבריאות הנפש בוגרת קורס מנהלי מסגרות של ביה"ס לשיקום בבריאות הנפש מנהלת את מערך דיור מוגן ענבלים חדרה משנת 2007

האני מאמין שלי

מלי מי-דן

מייסדת חברת ענבלים

M.S.W פסיכותרפיסטית אחות מוסמכת בעלת תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית מטפלת ומדריכה משפחתית מוסמכת בוגרת ביה"ס לפסיכותרפיה בוגרת קורס טיפול בנפגעות טראומה מינית בוגרת תכנית 'אפק' לייעוץ ארגוני פסיכואנליטי-מערכתי בעלת נסיון רב שנים בטיפול פרטני, זוגי ומשפחתי ושיקום נפגעי נפש תוך התמחות באוכלוסייה צעירה

האני מאמין שלי

הילה נחימוביץ-כנען

מנהלת את שירות הדיור המוגן

הילה, ילידת באר שבע ותושבת העיר כיום. נשואה ואמא. בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית והתמחות בטראומה. צמחה בקבוצת גיא החל מסטודנטית בפנימיית עדנים, עו"ס בקהילה התומכת וכעת מנהלת את שירות הדיור המוגן. אוהבת לטייל ולאפות.

האני מאמין שלי

מאמינה כי לכל אחד מגיעה הזדמנות לתהליך שיקום ושינוי וכי הדבר אפשרי בזכות האמונה באדם

סמדר באום

מנהלת משאבי אנוש

נשואה + 4 בעלת תואר ראשון במשאבי אנוש ומדעי ההתנהגות. מאמינה בחיבור המתבקש בין שני תחומים אלו וזה הקו המנחה אותה בעבודתה- ההון האנושי הוא הכוח המרכזי והמשמעותי באירגון ועל כן יש להשקיע בו ולפתח אותו.

האני מאמין שלי

אדם שטוב לו, זה אדם שיעניק את המקסימום האפשרי לסובבים אותו. ועל כן יש לראות כל עובד ועובדת כישות נפרדת ומשמעותית בחברה ולתת להם כלים מקצועיים ותנאי עבודה מקסימליים המתאימים להם וכך הם יפעלו ויעניקו את ההכי טוב למען מטופלינו.

אושרית בן הרוש

מנהלת פנימיית רבדים

ילידת ירושלים ותושבת העיר כיום. בעלת תואר שני ביעוץ חינוכי. עבדתי עם נוער מגיל 18, הקמתי פנימייה וניהלתי פנימייה נוספת של נערים עוברי חוק מחסות הנוער. אוהבת לטייל בחו"ל.

האני מאמין שלי

מאמינה שאנחנו שלב בחיים של הנערים, תפקידנו לחזק אותם, לתת להם כלים ובדרך מלאת אהבה חיזוקים ואמונה.