פנימיית "נווה הדר"

קצת עלינו
אנחנו בכמה מילים
"נווה הדר" הינה פנימייה טיפולית- פוסט אשפוזית לילדים ונערים בגילאי 6-18 בנות ובנים, אשר מתגוררים במתחם הפנימייה ונהנים מחוויית טיפול ומגורים עוטפת ומחבקת. הפנימייה מהווה עבורם סביבה ביתית נעימה ובטוחה , וסביבת לימודים ערכית ומאתגרת.
המטרות שלנו
אנו ערוכים ונכוני לסייע לילדים ולבני נוער הסובלים מקשיים לימודיים , התנהגותיים ורגשיים ופועלים מידי יום על מנת להמשיך להיות מקום בטוח , ח ואוהב לחניכים. לאורך כל השנה, משקיע צוות המטפלים מחשבה , זמן ומשאבים רבי על מנת לספק לילדים השוהים בה סביבת חיים איכותית ונעימה.
תוכנית עשירה
זמן ומחשבה רבים מושקעים בבניית תוכניות פרויקטים ואירועים שנתית עשירה ומגוונת , השמה על דגש על פיתוח וביסוס אווירת יצירה, למידה, התפתחות והעצמה אישית . כל זאת, במטרה לפתח ולקדם את חניכי נווה הדר ולהקנות להם ערכים של אהבת האשם ואהבת הארץ, להגביר את תחושת האחווה , להדק את הקשר עם ההורים , וכן להדק את הקשר בין החניכים לצוות הפנימייה.
שילוב בקהילה
פנימיית "נווה הדר" נמצאת בקהילה וחניכיה לומדים במגוון רחב של בתי ספר באזור, עובדים בעסקים שונים ומשולבים בחיי הקהילה. החניכים מבצעים משימות רבות למען ובשיתוף קהילת האזור. כמו כן אנו מאמינים בחיזור הקר בין חניכי הפנימייה להוריהם ועורכים פעילויות חווייתיות ומעצימות המבססות את הקשר ביניהם.
חינוך למצוינות
אחת למחצית אנו מקיימים בפנימייה טקס בו אנו מציינים חניכים אשר גילו הצטיינות יתרה ועמדו ביעדים שהם הציבו לעצמם, לצד חניכים שהשקיעו מאמצים וביצעו התקדמות ראויה לציון.
סגל מקצועי ומגוון
אנו מאמינים כי הדרך להגשמת מטרותינו וערכינו תלויה בבניית סגל רחב ומקצועי יעניק לחניכים מעטפת רחבה ומחבקת שתעמוד לרשותם בהתמודדות עם כל אתגר. סגל הפנימייה כולל מגוון רחב של מדריכים מקצועיים, צוות טיפולי, רכזת טיפול, עו"ס, פסיכולוג, מרפאה הכוללת פסיכיאטר ואחות ועוד.
להתעניין ללמוד ולהתפתח
בנווה הדר אנו מקיימים מגוון של תוכניות העשרה, פעילות פנאי ותרבות. לאורן השנה אנו מציינים בפנימייה חגים ומועדים , ימי זיכרון ואירועים בטקסים מיוחדים. בפנימייה פועל פרויקט בר ובת מצווה ייחודי ומשמעותי. פרויקט בוגרים בשילוב משטרת ישראל ותוכניות אימוץ ושיתוף פעולה עם יחידות צה"ל ומתנ"ס בנתניה.